Follow Us @fransaligelin

Tavsiye Animeler


Animelere hastayim. Kuçuklugumden beri izliyorum ve resimlerini çizmeyede bayiliyorum. Belki buyuynce kizimada sevdiririm :)) http://www.anime.gen.tr/ sitesinden aldim tanitimlari.
Izledigim ve sevdigim birkaç anime var, iste onlar;
Kimi ni Todoke
( bunu yeni izledim çok guzeldiii )

 


 Tanıtım:

Kuronuma Sawako adlı liseli bir kız solgun ten rengi, uzun siyah saçları ve herkesin kendisini “garip” biri olarak görmesi ya da bir hayalet zannetmesi sonucu çevresindekiler tarafından Sadako (The Ring’den) olarak adlandırılmıştır. Aslında tek dileği arkadaş edinmek olan Sawako’nun işi, herkes kendisinden korkuyla kaçarken haliyle oldukça zordur. Ancak günün birinde popüler Kazehaya’nın, Sawako’yla konuşmasıyla bir anda genç kızın hayatındaki her şey değişecektir…


Notlar:

 • Manga, 32. Kodansha Manga Ödülleri'nde de En İyi Shoujo ödülünü kazanmıştır. Ayrıca 2008 yılında düzenlenen ilk Manga Taisho Ödülleri'ne de aday olmuştur.


 • Itazura na Kiss ( bunu 4 kere izledim, super!! )     

  Tanıtım:

  Aihara Kotoko, lise hayatının ilk gününde atletik, zeki ve bir o kadar da yakışıklı Irie Naoki’yi görür görmez aşık olur. Irie Naoki’ye açılmak için 2 yıl boyunca cesaretini toplamaya çalışan Aihara, reddedilir. 2 yıl boyunca hayatını boşa harcadığını düşünen Aihara, Irie’den vazgeçer ancak Aihara’nın evi çökünce, Aihara, babasıyla birlikte babasının bir arkadaşının evine yerleşir. Fakat babasının bu arkadaşı Irie’nin babasından başkası değildir. Kader mi yoksa kör talih mi bilinmez, Irie’yi unutmak isteyen Aihara için durum oldukça zordur.


  Notlar:


 • Kaoru Tada'nın Margaret'de yayımlanan mangasından uyarlanmıştır.
 • Kaoru Tada, taşınırken talihsiz bir kaza sonucu komaya girmiş ve vefat etmiştir ve Kaoru Tada'nın vefatı üzerine manga bitmemiştir.
 • Manga, bugünün meşhur bir çok shojo mangasına esin kaynağı olmuştur.
 • Manga, 1996’da Japonya'da televizyon serisine uyarlanmış, 2005'de Tayvan'da televizyon serisine uyarlanmış. 2007'de ise devam serisi çekilmiştir.

  Resimler:  • ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 • Peach Girl
  (Bu idare eder iste, karmasik bir ask hikayesi)  Tanıtım:

  Momo Adachi, bronz teni, saçı ve giyimi ile insanların ön yargı ile baktığı bir kızdır. Gerçekte utangaç, iyi kalpli, masum ve saf biri olan Momo, dış görünümü ile yargılanmaktan rahatsızdır. Yüzme takımında olduğu için güneşin altında yanmıştır ve bu onu çok üzmektedir. Çünkü çocukluk aşkı Touji'nin bir konuşmasında, Touji'nin yanık tenli kızlardan hoşlanmadığını duyar. Ancak bu bir yanlış anlamadır ve gerçekte Touji de, Momo'yu sevmektedir. Ancak Momo'nun güya en yakın arkadaşı olan Sae, Momo'yu deli gibi kıskanmakta ve Momo'nun arkasından dedikodular üretmektedir. Momo'nun, Touji'den hoşlandığını öğrenince yeni hedefi Touji olur ve Touji'yi, Momo'nun elinden almak için bir çok kötülük yapar. Okulun playboyu Kairi Okayasu'nun Momo'ya asılması ise işleri daha da karıştırır.


  Resimler:
   


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Magic Knight Rayearth

  Tanıtım:

  Magic Knight Rayearth’ın hikayesi; Japonya-Tokyo’da yaşayan, Hikaru Shidou, Umi Ryuuzaki ve Fuu Hououji isimli üç genç bayanın, Prenses Emeraude tarafından, adına “Cephiro” denilen mistik bir dünyaya çağırılmasıyla başlıyor. Hikaru, Umi ve Fuu, Yüksek Rahip Zagato tarafından kaçırılan, Prenses Emeraude'yi kurtarmaları için Cephiro'ya çağırılırlar. Fakat bundan önce uzun bir yolculuğa çıkmaları, bu yolculuk esnasında Cephiro’nun üç efsanevi tanrısını diriltmeleri ve bununla beraber, efsanevi “Magic Knights (Sihirli Şövalyeler)” olmaları gerekmektedir. Çünkü bunu efsaneye göre, sadece başka bir dünyadan çağrılan kişiler yapabilir.


  Lovely Complex

  Tanıtım:

  Koizumi, 1.70 cm boyunda, hemcinslerine göre uzun boylu bir kızdır. Ootani ise Koizumi’den yaklaşık 10 cm daha kısa bir erkektir. Bu ikili lise başladığından beri birbiriyle sürekli ağız dalaşına girmekte ve çoğunlukla da bu kavgaları etraftakileri eğlendirmektedir. Zaten kısa bir süre sonra da sınıf öğretmenleri Koizumi ve Ootani’yi “All Hanshin-Kyōjin” olarak çağırmaya başlar.

  Bu sırada okula yeni gelen Suzuki adındaki genç çocuk, Koizumi’nin hayallerini süslemeye başlar. Bu durumu hemen fark eden Ootani, Koizumi’ye işbirliği teklif eder. Ootani’nin Suzuki ve Koizumi’yi bir araya getirmesinin karşılığında Koizumi’de en yakın iki arkadaşından biri olan Chiharu’yu Oatani’ye ayarlayacaktır. Planlarını yapan Koizumi ve Ootani, diğerleriyle birlikte havuza giderler. Eğlenceli bir günün ardından Koizumi ve Ootani acı gerçeği öğrenir. Chiharu, kendi boylarında olan Ootani’yi tam bir erkek gibi görmezken Suzuki’de Koizumi için aynı şeyleri hissetmektedir.

  Koizumi ve Ootani, boy komplekslerine ve sürekli kavga etmelerine rağmen bir şekilde kişiliklerinin birbirine uygun olduğunu yavaş yavaş fark etmeye başlayacaktır.


  Resimler:  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    
  Kamikaze Kaitou Jeanne


  Tanıtım:

  16 yaşında bir lise öğrencisi olan Marron, aslında Jeanne d'Arc'ın reenkarnasyonudur. Koruyucu meleği Finn'in yardımıyla Kaitou Jeanne'e dönüşerek karanlık güçlere karşı savaşır. Sanat eserlerinin içine gizlenerek insanların ruhlarını elegeçiren ve onları etki altına alan yaratıkları mühürleyerek yok eder. Ancak yaratıkları mühürlerken sanat eserleri de yok olur. Jeanne'i, sanat eseri hırsızı sanan polis ve polis şefinin kızı olan en yakın arkadaşı Miyako'yla başı derde girer. Bir yandan polisten kaçarken bir yandan da ortaya çıkan yeni bir "hırsız" olan Sinbad'la yarışmak zorunda kalır. Sinbad da yaratıkların peşindedir ama amacı ve kimin adına çalıştığı belli değildir.
  Marron, zamanla yan dairesine taşınan ve okul arkadaşı olan Chiaki adlı gizemli çocuğa aşık olur. Başlarda sadece bilgi edinmek için Marron'la yakınlık kuran Chiaki'nin duyguları da zamanla değişecektir  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Hellsing

      
     


  Tanıtım:

  Avrupa'da vampirlere karşı verilen savaşta en önde savaşan kurum olan Hellsing Institute ve onun gizli silahı Alucard, son görevde bir köyü neredeyse tamamen zombi haline getiren ve onların kanıyla beslenen bir vampire karşı savaşmaya giderler. Aynı köye bir süre önce gönderilen polis güçleri saldırıya uğramış ve içlerinden sadece acemi polis memuru Seras Victoria sağ kalmıştır. Tam vampirin eline düşmüşken içeri Alucard girer ancak dövüş sırasında Seras yaralanır. Ona ölmek üzere olduğunu söyleyen Alucard, Seras'a iki seçenek sunar: Ya orada ölecektir, yada Alucard'ın kanını içerek yeniden doğacaktır. Seras ikincisini seçer.

  Araştırmaları esnasında yeni bir tür vampir ile karşılaşırlar. Bu tür doğuştan yada bir vampir ısırığı ile değil yapay yollarla oluşmaktadır.

  Resimler:  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Candy Candy


  Tanıtım:

  Bebekken yetimhaneye bırakılan Candy, çok zengin bir aile tarafından evlatlık alınan en iyi arkadaşı Annie gidince, kendini tepede ağlarken bulur. Burada bir prens ona ağlamamasını, gülünce daha güzel olduğunu söyler ve ona bir arma verir. Daha sonraki günlerde, tepedeki prensin ona verdiğini armanın aynısının bulunduğu bir araba yetimhaneye gelir ve arabanın sahibi Candy'yi evlatlık istediğini söyler. Candy tepedeki prensini yeniden görebileceği ümidiyle evlatlık gitmeyi kabul eder.


  Resimler:

   

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   Sailor Moon  Tanıtım:

  Bu sezonda Sailor Moon'a giriş yapılmış, temel karakterlerin bazıları tanıtılmış ve 1000 yıl önce Ay Krallığı'nda başlayan öyküsü anlatılmıştır. En sonunda her şeyin sorumlusu olan Kraliçe Berly ve Metallia'ya karşı savaşılmış ve Ay Krallığı'nda yaşananların tekrar yaşanmaması için çalışılmıştır. Usagi, sıradan sekizinci sınıf öğrencisidir. Bir gün okula giderken alnında ay işareti olan bir kedi ile karşılaşır. Okuldan sonra evde daha önce karşılaştığı kediyi bulur. Kedinin adı Luna'dır ve konuşabilmektedir. Luna'nın görevi yıllar önce Ay Krallığı'nın Kraliçesi Serenity tarafından hapsedilen Metallia'nın serbest kalması ihtimaline karşılık geleceğe gönderilen savaşçıları uyandırmaktır. Luna önce Sailor Moon olan Usagi'yi uyandırır. Beraber bir yandan Karanlıklar Krallığı'nın saldırılarına karşı koyarlarken bir yandan da diğer savaşçıları aramaya başlarlar.


  Resimler:   
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Vampire Knight


  Tanıtım:

  Karlı bir kış gecesi, 5 yaşındaki Yuuki bir vampirin saldırısına uğrar. O’nu safkan bir vampir olan Kaname kurtarır. Kaname küçük Yuuki’yi kurtarmakla kalmaz, O’nu özel bir yatılı okul olan Cross akademisine ve okulun müdürüne emanet eder. Müdür Cross, hakkında hiç bir şey bilmediği Yuuki’yi evlat edinir. Yuuki daha öncesinde sahip olduğu geçmişini hatırlamamaktadır.

  Aradan 10 yıl geçmiştir. Yuuki artık genç bir kız olmuş ve Müdür Cross’un özel okulunda çocukluk arkadaşı Zero ile birlikte muhafızlık yapmaktadır. Zero’nun ailesi küçüklüğünde safkan bir vampir tarafından öldürülmüş ve O da Yuuki ile birlikte Müdür Cross tarafından büyütülmüştür. Ayrıca vampirlerden ölesiye nefret etmektedir.

  Okul gündüzleri insan olan öğrencilere, akşamlarıysa gece sınıfındaki vampirlere hizmet etmektedir. Yuuki ve Zero’nun da görevleri gündüz öğrencilerini, gececilerden korumaktır. Lord Kaname de gece sınıfındadır ve aynı zamanda diğer vampirlere başkanlık etmektedir. Yıllar önce kurtardığı Yuuki’ye karşı ise garip bir ilgi duymaktadır.  Resimler:

   
   

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Aishiteruze Baby


  Tanıtım:

  Kippei, sürekli kadın peşinde koşan bir kazanovadır. Ta ki, Yuzuyu hayatına girene kadar… Beş yaşındaki sevimli Yuzuyu'nun annesi, onu bırakıp gitmiş ve Kippei'nin ailesi, Yuzuyu'ya annesi bulunana kadar bakmak zorunda kalmıştır. Bunun üzerine, Kippei'nin aile meclisi toplanıp Yuzuyu'nun sorumluluğunu Kippei'ye verme kararı alırlar. Sürekli kızların peşinde koşan Kippei için küçük bir kıza annelik yapmak, sorumluluğunu almak en başta çok zor olsa da zamanla her şey değişir tıpkı Kippei gibi...


  Resimler:
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  Kaichou wa Maid-sama!

  forum resmi  En basit anlatımı ile romantik-komedi diye tabir ettiğimiz, 2010 yılında yayınlanan, 26 bölümden oluşan anime serimizi elimden geldiği kadar tanıtmak istiyorum. Tanıtımların spoiler içermemesinden yana olduğum için spoiler kullanmayacağım, izlemeyen arkadaşlar okusun bir fikri olsun diye.

  Aslında klasik bir konusu var, serimizin kız karekteri Ayuzawa, okulda öğrenci kurulu başkanı, okul karma olmasına rağmen erkeklerin daha çok olduğu orta düzey bir okul, Ayuzawa erkeklerden pek haz etmiyor, okula daha çık kız öğrenci kayıt olması için elinden gelini yapıyor, dolayısıyla erkeklerin korkulu rüyası, bir çok erkek onu şeytan olarak tanımlıyor, başarılı bir öğrenci ve başkanlığı hakkı ile yapıyor.
  Kızımızın bir de sırrı var, zaten serinin konusunu bu sır oluşturuyor, maddi durumu pek iyi olmadığı için okul sonraları bir maid(hizmetçi) kafede çalışıyor, orada çalıştığını okuldaki herkesten saklamakta, çünkü okuldaki imajı ile yaptığı iş tamamen zıt, okulda ne kadar erkek düşmanı dominant bir imajı varsa kafede tam tersi erkeklere hizmetçi sıfatı ile büyük saygıyla servis yapmakta.


  Misaki Ayuzawa

  forum resmi


  Erkek karakterimiz ise Usui, Usui okulun en yakışıklısı, kızların gözdesi, erkeklerin bile saygı duyduğu karizmatik bir arkadaş, o kadar popüler olmasına rağmen hiç bir kıza yüz vermemekte ve sürekli kızların çıkma teklifini red etmekte, derslerde Ayuzawa’nın üzerinden okul birincisi, her türlü spor aktivetisinde başarılı olduğu halde hiç bir klübe kayıtlı değil, her konuda başarılı gizemli bir arkadaş.

  Takumi Usui

  forum resmi  Animemizin konusu, Usui’nin tesadüf eseri Ayuzawa’yı hizmetçi kıyafetiyle çalıştığı kafe’de görmesi ile başlıyor, ama bu sırrı okulda kimse ile paylaşmıyor ve sürekli o kafeye giderek Ayuzawa ile vakit geçiriyor, e tabi Ayuzawa’dan hoşlanıyor ama bu belli etmiyor, Ayuzawa da Usui’nin neden sürekli onunla vakit geçirdiğini tam olarak kestiremiyor, Usui, doğa üstü gücü olmayan süper kahraman gibi, Ayuzawa’nı her zor durumunda yardımına koşuyor ve yakınlaşmaları seri boyunca ilerliyor.


  Ayrıca serinin eğlence tarafı daha ağır basmakta, dedim ya romantik-komedi diye, komedi tarafı da sizi tatmin ediyor, izlerken hem eğleniyorsunuz hem de gülüyorsunuz. Seride bir de aptal 3’lü diye bir grup var, bu elemanlar seriye eğlence olsun diye eklenmiş. En çok bunlar güldürüyor zaten.

  forum resmi  Sonuç olarak, komik, eğlenceli, duygusal, samimi, sizi kendine bağlayan bir seri, karakterler başarılı, izlemenizi öneriyorum.

  forum resmi
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                     Kin'iro no Chord: Secondo Passo
  La Corda D`Oro

  Tanıtım:

  Müzik perisi Lili'nin de yardımlarıyla Seiso Akademisi'ndeki müzik öğrenimine ve yeteneklerini geliştirmeye devam eden Hino Kahoko okulda yeni insanlarla karşılaşır: Okula yeni gelen Eto, müdür Akihiko Kira ve gizemli transfer öğrenci Aoi Kaji. 

  57 yorum:

  1. Listede göremedim belki seyretmişsindir ama ben de bir anime tavsiye ediceğim dayanamadım. ARIA the Animation ile başlayan seriye bayılırım. Seyretmediysen bir şans ver diyorum :). http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2659

   Aishiteruze Baby ve Maid-Sama'nın mangalarını okumuştum harikalardı eminim animeleri de güzeldir.

   YanıtlaSil
  2. Romantik komediyse hic kacirmam. Muhakkak izlemeliyim. Animelerinide mutlaka izle bence :) tesekkur ederim link icin.

   YanıtlaSil
  3. sailor moon seviyorsan cardcaptor sakura'yı öneririm :)bir de yumeiro patissiere ve tabii ki death note :) ben de bir anime manyağıyım :)

   YanıtlaSil
  4. sagol tavsiyen için ilk firsatta izlicem ;)

   YanıtlaSil
  5. Blogunuza bir ugrayip kolay gelsin demek istemistim sadece ama çok güzel bir sürpriz ile karsilastim :) Aman yarabbi benim gibi anime izleyen birisine ilk kez rastliyorum...izledigim ve favori animlerin hepsini izlemissiniz, vampir knight, peach, kaichou wa maid sama, kimini todoke, lovely complex, la corda d'oro, aishiteruza baby, itazura na kiss(dramasini'da izledim tavsiye ederim). Anime olarak Skip Beat izlemenizi'de tavsiye ederim çok güzel ve eglenceli bir anime... aman Allah'im hala inanamiyorum!! Tekrar görüsmek üzere Sevgiyle kalin!!

   YanıtlaSil
  6. tesekurler yasemin, skip beat'i tavsiyene uyarak izledim ama ilk sezon kotu bitti yaa :( tam hersey simdi basliyor derken, ikinci sezon var sandim ama yokmus :(

   YanıtlaSil
  7. candy den baskasini izlemedim , netten mi izliyorsunuz yada film mi aliyorsunuz ? bende izlemek isterim yani ;))

   YanıtlaSil
  8. nerden izleyebiliriz ki bunları???türkçe değildir herhalde:(((

   YanıtlaSil
  9. Kimi ni Todoke öyle bir sardı ki şuanda beni :) sayende tanıştım çok sevimli anime sever olucam yakında :))

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. kimini todoke en sevdiğim animerdendir animeyi biirdikten sonra movie sini izle moviesi anime karakterlerinden oluşmuyor gerçekten moviesi harika kesin izle kimini tadoke movie yaz yeppuda diye bi site var ordan izle

    Sil
  10. Canim hatirlamisin bilmiyorum sende seviyormussun böyle filmleri :) hatirlamisin bilmiyorum tam olarak ismini bilmiyorum filmin ama Sara Kürü galiba böyle yaziliyor bir cizgi film vardi. Babasi zengindi ama kendisi bunu bilmiyordu babasi onu özel bir okula verdi o okulda kötü kizlar falan vardi bir cocuk vardi. daha sonra babasi öldü onu müdüre istemedi falan öyle bir filmdi hatirliyormusun :)

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. canim ben onu izlemedi galiba, ama bir arakdasa sorarim snein için :)

    Sil
   2. Onun Japonca filminde var adı Little princess sara'ydı sanırsam

    Sil
   3. TRT de çıkan çok eski bir çizgi filmdi izledim adını hatırlamadım. araştırcğım. Kemal beziroğlu

    Sil
   4. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVa8miuM1PPEWe2fLo179QnBtDWj169MWviVXNKhDfuIPf2lJd bu linkteki resimmi tr si yok veoh gogoanime sitelerinde eng altyazı var

    Sil
  11. meraba ben daha yeniyim animelerde bana romantik komedi ve çizimleri çocuksu olmayan animeler öneriri msiniz kaç gündür arıyorum tam buldum derken ya ecchi çıkıyor ya da konu sapıyor mesela kim ni todoke nin çizimleri çok iyiydi karakterler falan lütfen yardıncı olur musunuz simdiden teşekkürler

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Merhaba, itazura na kiss, vampir knight ve lovely complex cok
    Guzel onlari izleyin

    Sil
   2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    Sil
   3. Ao haru ride izle bayıldım :)

    Sil
  12. Sukitte ii na yo da çok gızel Anime bence . Önce mangasını okumustum dayanamayıp animesini de izledim

   YanıtlaSil
  13. Efendiiim merhaba fransalı yenge :D gerçekten bloğuna bayıldım benim en sevdiğim animeleri izlemişsin zevklerimiz gerçekten çok benziyor benden ne kadar büyük olsan da :D internette izleyecek anime ararken senin bloğuna rastladım fakat bunlar hep benim izlediklerim srarkadaşların yorumlarına da baktım açıkçası ama bulamadım :D bana izleyipte,çok beğendiğiniz Bi anime önerebilir misiniz? Daha çok bir romantik komedi türü hoşuma gidiyor ama eğer gerçekten beğendiğiniz anime varsa bana önerin. Sıkıntıdan patlıyorum artık. Bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler bu arada sizlerinde böyle bir ihtiyacı olursa yardım cı olabilirim. :D

   YanıtlaSil
  14. adım kemal beziroplu toradora ve school rumble öneririm

   YanıtlaSil
  15. Blogun çok başarılı dün gördüm incelemem bitti şimdi kızın ve ailenle mutluluklar kemal beziroğlu

   YanıtlaSil

  16. Arkadaslar bana romantik komedi önerin nerdeyse tümünü izledm 4 gündür bir türlü bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. romantik komedi diyemem ama Danshi Koukousei no Nichijou ama gülme garantili.:)

    Sil
  17. Sakurasou no pet na kanojo yu öneririm tabi izlemediysen.

   YanıtlaSil
  18. evet güzel animeler.anime tavsiyesi isteyenler için http://karacehennem.blogspot.com.tr/2014/10/anime-tavsiye.html

   YanıtlaSil
  19. En sevdiğim animelerden birisi kamisama hajimemashita romantik-komedi ve fantastik,beelzebub da iyi komedi ve fantastik ve en güzeli kuroshitsuji oda fantastik ama çok güzel

   YanıtlaSil
  20. bu listeye ao haru ride eklenmeli

   YanıtlaSil
  21. Birazda danganronpa gibi orta gerilim animeler paylaşır mısın?😀

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. valla tarih göremedim acaba çok mu geç kaldım?! ama ne olursa olsun another'ı önermeden geçemicem, romantik komedi tadında da ouran high school host club var favorilerimdedir kendisi :)

    Sil
   2. another muhteşemdi ya sonu inanılmaz şaşırtıcıydı.:)

    Sil
  22. kimi ni todoke harika bir anime daha ilk bölümde güldürdü :))) izlemeyenler izlesin peki filmini izlediniz mi ?

   YanıtlaSil
  23. Animeizle.tv adlı sitedeyim. diğer modlar aksine aksine yardımcı olmakla meşgulüm. anime arayan herkes selamkemalbeziroglu na sorabilir. Blogunu gün de 1 defa paylaşıyorum. çok onat 4 5 sayfayı her gün atıyorum. kemal beziroğlu

   YanıtlaSil
  24. Japon sinemaları vasat. Kimi ni nin filmini tavsiye etmem. Son dönem dizileri sağlam. Ymada kun tavsiyemdir. Anime izlemek isteyenler tavsiyelerimi chatten sunuyorum. Kemal beziroğlu. Fransadaki türklere sevgiler dilerim. Kemal beziroğlu

   YanıtlaSil
  25. Arkadaşlar lütfen çok ilginizi çeken akılda kalan çok yoğunlaştığınız animeler söyleyin ve romantik olmaalı bn ndense
   bazı animeler sarmadığğı içn izlmyorum ama vampire knnight shugo chara gibi beni etkileyen özellikle aanimenin fotosuna çok dikkat ederim dikkastimii çekmezzse izlemem lütfen acayip hoşunuza giden onun başından asla kalkamaycğınız animeler söyleyin nolur :-)

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Ao haru ride izle çoook güzel :)

    Sil
  26. Ya ben sailor moonu izledim kimini tadıoke onu izledim kaochi-maido samayı izledim yani listendekileri izledim biri anotheri öneririmdemiş onuda izledim cardcaptor sakurayıda izledim ben listendeki ve yorumlardaki tüm animeleri izledim şimdi romantik komedi türnde anime bulamıyorum yardım etsin biri sanki anime kalmaış gibi lütfen yardım edin

   YanıtlaSil
  27. Daha çok ao haru ride,sukitte ii nayo,ookami shoujo to kuro souji gibi animeler olsaydı daha güzel olurdu :D bide mangaları nasıl okuyosunuz ben bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ^-^

   YanıtlaSil
  28. Adsız adlı arkadaş umarım okursun Romantik türünde lamune ve school rumble de var. Bilinenleri izlemişsin mangaları okumak zor netteki sayfalar ya düzgün değil ya reklamları delirtiyor animeizle tv deyim ben orada istekleri cevaplarım yardım ederim selamkemalbeziroglu

   YanıtlaSil
  29. Elfen liedden pyscoo passa zankyoku no terrorden aldnoah zeroya çok sağlam animeler var anime izlemekte bulmakta sorun yaşayanlar playsfull kiss , because it is first time ve you come from stars kore dizi izleyebilirler romantik komedi ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaklar

   YanıtlaSil
  30. Soredemo Sekai wa Utsukushii ,Ouran High School Host Club ,Hiiro no Kakera ,Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou D... ,Charlotte , RDG: Red Data Girl , Akagami no Shirayuki-hime , Yamato Nadeshiko Shichi Henge , Isshuukan Friends. Inari, Konkon, Koi Iroha. Fruits Basket ,Gakuen Alice,Hataraku Maou-sama , Myself; Yourself ,No Game No Life ,Full Moon wo Sagashite ,Special A ,Tonari no Kaibutsu-kun ,Kaichou Wa Maid-Sama ,Sword Art Online ,Kamisama Hajimemashita , Akatsuki no Yona , Ookami Shoujo to Kuro Ouji ,Sukitte ii na yo ,Ao Haru Ride ,Vampire Knight , Sailor Moon ,
   Pandora Hearts,Hakushaku to Yousei .
   İzledim ve izlemenizi tavsiye ederim hepsi çok başarılı :D

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Hepsini izledim ve süper animelerdi bende tavsiye ederim hatta Say I Love You - Inu x boku SS bu ikisinide izleyin cidden çok güzel animelerdir tavsiye ederim bende bu ikisini

    Sil
  31. Gene geldim Kemal beziroğlu sadece sevgiler dilerim

   YanıtlaSil
  32. Lütfen bana romantik anime söyleyin buradakilerin hepsini izledim ben ve izleyecek başka birşey kalmadı ne yapmalıyım bana fikir verin ne olursa olsun ama romantik olsun tabi izlerim

   YanıtlaSil
  33. Ya lütfen bana yardım edin hepsini izledim buradakilerin bana romantik bir anime bulabilirmisiniz ne olursa olsun ama romantik olsun severim genelde romantik komedi izlerim ama oda bitti ne yapacağım bana fikir verebilirmisiniz

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Animeizletv ye gel Her gün aktifim selamkemalbeziroglu Yardım ederim Kemal beziroğlu

    Sil
  34. Selam herkese Kemal beziroğlu. Yasemin8193 davet ettim seni gelmedin. Anime isteyenler Hyouka dan Lamuneye Chaos headdan Tri gun a uzun bir liste var

   YanıtlaSil
  35. Anime bulamayan avrsa anime tadında japon ve kore dizileri önerbilirim. Switch girl japon dizi tam animeciler için. one more happy ending , because it is first time de tavsiyemdir. Kemal beziroğlu

   YanıtlaSil
  36. Şu animeleri izlemelisiniz
   Kaichou wa maid sama💜💜 usuinin onca fotoğrafi arasında gidip kahverengi saclisini mi buldun yaw :-) o güzelim sarı saçları 😞
   Ao haru ride💜💜💜💜💜💜
   Skip beat 💜💜💜💜💜💜
   Special A 💜💜
   Akatsuki No Yona💜💜💜💜
   Diabolik lovers💜
   Manga OKUYORSAN

   Namaikizakari💝💝💝💝💝💝💝💝💝
   Dengeli Daisy 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝
   Reimei No Arcana💝💝💝💝💝💝💝
   Akatsuki No Yona💝💝💝💝💝
   Dengeki Daisy💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝
   Kaichou wa maid sama💝💝💝💝💝💝


   Kalpler sevme derecesini belirtir :-)
   VE SON OLARAK BİR İKİ TANESİ HARİC HEOSİNİ İZLEDİM VE MANGASINI okudu. Tercihlerin güzel ama daha güzellerinden bulabilirsin .

   YanıtlaSil
  37. Birsey isticem ben bu animelerin hepsini izledim -bu arada soredemo sekai wa utsukushii'yi oneririm- acaba bana romantik komedi tarzinda ama cizimleri guzel birseyler onerebilir misiniz?

   YanıtlaSil
  38. Bisi isticem ya bana romantik komedi onerir misiniz boyle cizimleri felan guzel? Cerezlik, imrenerek izlenecek turden boyle😂😂? Bu arada buyuk ihtimalle cogunluk izlemistir ama izlemeyenler icin soredemo sekai wa utsukushii oneririm

   YanıtlaSil
  39. ben bi anime biliyorum kısa ama güzel adı Amnesia

   YanıtlaSil
  40. ookami shoujo to kuro ouji kesinlikle mükemmel

   YanıtlaSil